מקלחות מעוצבות

//מקלחות מעוצבות

מקלחות מעוצבות באיכות גבוהה ומקצועיות ללא פשרות

רחצה במקלחת זו לא עוד פעולת ניקיון יומיומית – עם מקלחות מעוצבות מבית POSTOOL מקלחונים, אתם תוכלו לקבל את פתרון הרחצה הטוב, האיכותי והמקצועי ביותר שיש. בתור חברה עם ניסיון בעיצוב של מקלחות ברמה גבוהה, אנחנו נבטיח לכם את רמת הגימור הטובה ביותר, ועם שירות וליווי אישיים לאורך כל הדרך. אז במה המקלחות המיוחדות של POSTOOL מיוחדות כל כך? ומה הופך אותן למוצר שאין לו תחליף?

הכל על התכונות של המקלחות המעוצבות

  • התאמה אישית – בראש ובראשונה, מקלחות מעוצבות משמעותן מקלחות בהתאמה אישית. אתם לא בוחרים כאן מתוך קטלוג קבוע ואז צריכים לעשות כל מיני התאמות – אלא צוות מקצועי מלווה אתכם מתחילת הדרך, ואתם בוחרים את העיצוב המושלם עבור המקלחות .זה אומר שמכל בחינה, אתם תקבלו מענה מלא – מהגודל של המקלחות, מהגובה שלהם, החומר שממנו הם יהיו עשויים, העיצוב הסופי, הדוגמאות על הזכוכית, המיקום בחדר הרחצה, ועוד – הכל יהיה מותאם אישית, מה שמאפשר לכם לקבל מענה רחב ומקיף יותר, ופתרון איכותי יותר לטווח הארוך.
  • צורה מגוונת למקלחת – כשהמקלחת שלכם מעוצבת, זה אומר שהיא גם יכולה להיות שונה מהצורה המקובלת. מקלחות רגילות הן לרוב בצורה של ריבוע או מלבן עם נטייה קלה. לעומת זאת מקלחת מעוצבת יכולה להיות בכל צורה שאתם מבקשים לבחור. זו יכולה להיות למשל מקלחת בצורה של עיגול או חצי עיגול לבחירתכם. זו יכולה להיות מקלחת רחבה במיוחד עם צורה מלבנית ברורה לרוחב. זו יכולה להיות אמבטיה בצורה של משולש, ובעצם – כל צורה וכל גודל באים בחשבון, כשמדובר על מקלחות מעוצבות!
  • דוגמאות על הזכוכית – אתם לא צריכים להסתפק בזכוכית רגילה עבור המקלחת שלכם! במקום זה, תוכלו לבחור את הצבע והציפוי עבורה בכל גוון ובכל סגנון (פפיטה, זכוכית לבנה, זכוכית חלבית ועוד). יתרה מזאת – אתם תוכלו גם לשלב דוגמאות מיוחדות, צורות וציורים על הזכוכית. זה אומר שאתם גם תוכלו לשמור על הפרטיות שלכם בתוך המקלחת ,אך במקביל גם תוכלו לקבל עיצוב שהוא באמת מיוחד ויוצא דופן.
  • גימור מעולה – כמובן שמעל לכל, מקלחות מעוצבות משמעותן מקלחות שעוברות תהליכי גימור ברמה הגבוהה ביותר שאפשר למצוא. זה אומר שהחומרי הגלם שבהם משתמשים לטובת הייצור של המקלחות יהיו ברמה הגבוהה ביותר שיש, והם יעברו טיפולי עיבוד וליטוש ייחודיים. מדבור על מקלחת שכאמור אמורה לשרת אתכם שנים רבות, ולצורך כך עושים שימוש בטכניקות המקצועיות ביותר שיש.

מה עוד אתם צריכים לדעת?

כאמור, אם תבחרו את המקלחות המעוצבות של חברת POSTOOL אתם תקבלו מקלחות מדהימות, עם כל התכונות שציינו כאן, ועם עוד שפע של יתרונות מדהימים. בתור חברה עם ניסיון רב של שנים רבות, אנחנו מבטיחים לספק לכם מקלחות איכותיות ומעוצבות – באחריות מלאה. היכנסו לטופס צרו קשר כבר עכשיו והשאירו את פרטיכם בלשונית.

2018-01-21T10:57:56+00:00 מקלחונים|