המדריך המלא עבור מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים נחשבים לטרנד הלוהט ביותר של השנים האחרונות. במאמר הבא נסביר מה ההבדל בין מקלחונים אלו לאחרים, נביא דגשים לשילוב שלהם בחדר האמבטיה ונתן עצות לבחירה מוצלחת וחיסכון בעלויות

מקלחונים מעוצבים מייצרים מספר יתרונות שקשה למצוא בסוגים אחרים של מוצרים לבית. ראשית, במקלחונים אלו הדגש הוא על שילוב בין אסתטיקה לבין פונקציונאליות. המטרה של המקלחונים היא לא רק לשפר את המראה של חדר האמבטיה, אלא גם להקל על הדיירים והמשתמשים לאורך זמן.

שנית, במקלחונים מן הסוג הזה ניכרת מחשבה על הפרטים הקטנים. הדיוק בעבודה, הציורים והקישוטים הם חלק בלתי נפרד מהמקלחונים ומהאופי שלהם. המקלחונים מורכבים מחלקים הנחתכים בצורה מדויקת ועל בסיס שימוש בחומרי הגלם המתקדמים בעולם. כל התכונות הללו הפכו את המקלחונים לחלק בלתי נפרד מסגנון העיצוב המודרני של בתים ודירות.

מקלחונים מעוצבים – כיצד מעצבים את חדר האמבטיה סביב המקלחונים?

לאחר בחירה של מקלחונים מבין היצע קיים ותיאום התקנה מול אנשי מקצוע העוסקים בתחום, כדאי להביא בחשבון את העיצוב של חדר האמבטיה. להלן מספר טיפים לבחירה מוצלחת במקלחונים:

א. הגדירו את הצרכים והמטרות – יש הבדל בין מקלחונים המיועדים למשפחות עם תינוקות וילדים קטנים, לבין מקלחונים מעוצבים עבור דירות של קשישים ובני גיל הזהב. השאיפה שלכם צריכה להיות הגדרה מוקדמת של צרכים ומטרות וגיוס משאבים מתאימים לרכישה משתלמת.

ב. התייעצו עם מומחים – אין סיבה לוותר על הידע והניסיון של מומחים העוסקים בתחום העיצוב של מקלחונים. קבלו המלצות מהמומחים הללו, התרשמו מקטלוג של מוצרים ובקשו חוות דעת אישית בהתאם לגודל המקלחת, היקף המקום הפנוי, העיצוב הקיים ועוד.

ג. חשבו על הטווח הארוך – החלפה של מקלחונים מתבצעת לעיתים רחוקות בלבד. בעת בחירה ורכישה של מקלחונים יש להביא בחשבון את צרכי המשפחה והדיירים גם בטווח הארוך, לרבות גילאי הילדים ושאר המשתמשים הצפויים להיכנס אל האמבטיה על בסיס יומי וקבוע.

כך תחסכו בעלויות

בניגוד למה שנהוג לחשוב, החלפת מקלחונים קיימים בפתרונות מעוצבים ואיכותיים לא חייבת להיות מלווה בהוצאות גבוהות. אפשר לחסוך בעלויות באמצעות השוואה בין מוצרי החברות השונות והתאמה של מבנה המקלחון לחדר. גם שימוש בחומרים איכותיים לצורך בניית המקלחון יחסוך עבורם הוצאות תחזוקה ותפעול. הרכיבו את המקלחון בצורה מקצועית ובדקו עמידה בתווי התקן על מנת ליהנות ממנו מבלי להתפשר.

לסיכום, מקלחונים מעוצבים זוכים להצלחה בכל רחבי העולם והם כאן כדי להישאר. יש למקלחונים אלו יתרונות רבים וניתן ליהנות מהם תוך הקפדה על תקציב מוגדר מראש.