מקלחונים לפי מידה

מקלחונים לפי מידה שמתאימה לצרכים שלכם

מהו הדבר החשוב ביותר במקלחון שלכם? מן הסתם, הדבר החשוב ביותר הוא, שאתם תחושו בנוח בתוכו. שהוא יתאים בדיוק לצרכים שלכם. איך מודדים את זה? אחת הדרכים למדוד את האפקטיביות הנוחות של כל מקלחון, היא על פי המידה שלו. לכן, בחברת POSTOOL מקלחונים, אנחנו מקפידים לספק מקלחונים לפי מידה לכלל הלקוחות שלנו, על פי דרישתם האישית והמדויקת ביותר. הרעיון הוא שכל אחד בוחר בדיוק את המקלחון שמתאים לו – וכך כל הלקוחות שלנו יוצאים מרוצים. אבל איך בדיוק זה עובד, ועל אילו מידות וגדלים מדובר בדיוק?

כל האפשרויות פרוסות בפניכם

  • מקלחונים בגודל סטנדרטי – חלק ניכר מהלקוחות של החברה שלנו, פונים אלינו משום שהם מעוניינים להזמין מקלחונים לפי מידה סטנדרטית, ולא מחפשים גדלים יוצאי דופן. כך למשל, יש שמחפשים את המקלחונים בגודל המינימלי של 80 על 80 ס"מ – והיתרון כאן הוא בעיקר בחיסכון המשמעותי בגודל. גם מקלחות בגודל של מטר על מטר, או 1.20 על 1.20 מטר – כל אלו גדלים שנחשבים טובים למדי. גם מבחינת הגובה, יש אפשרויות סטנדרטיות יחסית – חלק ניכר מהמקלחונים הם עד לגובה של 1.90 מטר, והדבר מתאים כמובן לחלק ניכר מהלקוחות. אם יש לכם חדר רחצה סטנדרטי יחסית, ואתם רוצים בפתרון נוח – נשמח לספק לכם את המקלחונים בגודל הסטנדרטי שיתאימו לכם כמו כפפה ליד.
  • מעוניינים במקלחונים גדולים? – יש גם לקוחות שפונים לחברת POSTOOL מקלחונים, משום שהם מחפשים מקלחונים לפי מידה מיוחדת, והם מעוניינים בפתרון גדול במיוחד. מי יכולים להיות מעוניינים בכך? למשל אנשים אשר מעוניינים להתקלח בישיבה – במיוחד אנשים מבוגרים בגיל מתקדם, מעוניינים במקלחון גדול, נוח ורחב במיוחד. כחברה שגם עובדת עם עסקים, אנחנו כמובן גם מתכננים מקלחונים זוגיים למקומות כמו בתי מלון וצימרים, וגם כאן, יש צורך בגודל יוצא דופן. כך בעצם, לא משנה מהו הצורך שלכם בגודל יוצא דופן – נשמח לתכנן את המקלחון עבורכם.
  • תכנון של מקלחונים רחבים – עוד אפשרות להזמנה של מקלחונים לפי מידה דרכנו, היא במקלחונים רחבים יחסית. אלו הם מקלחונים בצורה מלבנית. היתרון במקלחונים הללו הוא בניצול החכם של המקום. יש בהם מקום רב, אבל הם בנויים לאורכו של קיר מסוים בחדר הרחצה. כך למשל מי שמעוניין בהתקנה של ספסל בתוך המקלחון שלו, או שמעוניין במקלחון ששניים יכולים להיכנס אליו מזמין מקלחון זה. אז למה לא להזמין מקלחון גדול סטנדרטי? הרצון הוא כמובן לפנות מקום בחדר הרחצה לעוד פריטים ואלמנטים, ועל ידי ניצול שטח הפנים של הקיר, אתם מקבלים פתרון מעולה.

אנחנו עבורכם לכל בקשה

חשוב לציין שאנחנו שמחים כמובן לספק לכם את כל המקלחונים, בכל גודל ובכל מידה לפי הרצון שלכם – והצוות שלנו רק מחכה לשיחת טלפון מכם, ונתחיל לעבוד ביחד!