כל הסיבות להתקנת מקלחונים לאמבטיה שלכם

מחפשים דרך מיוחדת לשדרג את חווית הרחצה שלכם? אפשר שמה שאתם צריכים בסך הכל לעשות, הוא להוסיף מקלחונים לאמבטיה שלכם! לתצורת ההוספה הזו קוראים לעתים אמבטיונים, אולם האמת היא שההגדרה הראשונית היא גם המדויקת ביותר. מדובר למעשה על האפשרות שלכם ליצור סביבה של מקלחון, על בסיס האמבטיה שלכם, וזאת ע"י התקנת של לוחות זכוכית מחוסמת ,שיוצרים את הסגירה שמדמה את המקלחון. אולם, מהם הסיבות שבגינן אתם בכלל תרצו להתקין את המקלחונים הללו באמבטיות? ובמה התוספת הנ"ל, עדיפה על פני האמבטיה הרגילה שלכם?

מקלחונים לאמבטיה- היתרונות המיוחדים שכדאי להכיר

  • אפשרות למקלחת – אם יש לכם רק אמבטיה בחדר הרחצה, אפשר שלא תמיד תרצו להתיישב ולטבול, אלא שפוט לעמוד ולעשות מקלחת מהירה. הדבר בעייתי באמבטיה רגילה בשל בעיות של איטום ויציאת המים, כניסה של אוויר קר לאזור, ועוד. בהתקנה של מקלחונים לאמבטיה, אתם בעצם מקבלים את האפשרות להתנהל באמבטיה, כאילו מדבור על מקלחון, ואפשר לעמוד ולהתקלח בנוחות כמו שאתם אוהבים.
  • פתרון חסכוני – שימו לב שהתקנה של מקלחונים לאמבטיה לא מבטלת את האפשרות שלכם לטבול באמבט מתי שתרצו, ושתי האפשרויות תמיד פתוחות עבורכם. כך, במקום להתקין עוד מקלחון נוסף ולבזבז מקום, אתם מקבלים שני פתרונות במקום אחד! גם אמבטיה וגם מקלחון, והדבר נחשב חסכוני מאד ויעיל מאד.
  • עיצוב מעולה – יש שיטענו שבמקום להתקין מקלחונים לאמבטיה שלכם, למה שלא תתקינו וילון מפלסטיק וזהו? הדבר הרי זול יותר. בפועל, הווילונות הללו אינם יפים במיוחד, ויש שיטענו שהם אף מכערים את חדר האמבטיה. במקום זה, השימוש בלוחות מזכוכית מחוסמת ואיכותית, הופכים את האמבטיה שלכם ליוקרתית הרבה יותר.

התאמה לכל אמבטיה

יש לזכור כי ההתאמה המיוחדת של מקלחונים לאמבטיה שלכם, נחשבת למוצלחת מדי, בעיקר בשל העובדה שלכל אמבטיה באשר היא, אפשר להתאים את בסיס המקלחון הרצוי, וכך כל אחד יקבל את הפתרון המושלם.