מקלחונים במבצע

מקלחונים במבצע – שפע של דגמים באיכות ללא תחרות

אנחנו, הישראלים, אוהבים לקנות אבל עוד יותר אוהבים לקנות במבצע. אנחנו תמיד שמחים לקבל הנחה או מתנה או אפילו איזה תוספת קטנה למה שרכשנו, בעיקר בשביל ההרגשה הטובה. כמובן  שגם חיסכון של עוד כמה שקלים לא יזיק להרגשה. גם במקרה של התקנת מקלחון חדש או החלפה של קיים, נעדיף לרכוש מקלחונים במבצע. נשאלת השאלה האם זה משפיע על הליך ההתקנה והיקף האחריות? מה זה אומר לגבי האיכות של המקלחון? האם ניתן להוסיף ולשדרג מקלחון שנמכר במחירי מבצע? כל התשובות לשאלות הללו – ממש כאן.

באילו מקרים ימכרו מקלחונים במבצע?

כיוון שאצלנו תוכלו למצוא אך ורק מקלחונים מעוצבים, בשפע של דגמים וסגנונות, לעיתים כאשר מגיע סגנון חדש שכובש את השוק יימכרו המקלחונים מסדרות ייצור ישנות יותר במבצע. בדומה למכירת סוף עונה של בחנויות הביגוד וההנעלה. קיומו של מבצע אינו מעיד על טיב או איכות המוצר, אלא אך ורק על כך שמגיעים לחנויות דגמים חדשים. לעיתים קרובות תמצאו בדיוק את מה שחיפשתם, בסדרות ייצור מעונות קודמות, במחירים משתלמים וכדאיים לכל רוכש. מקרה נוסף בו עשוי דגם של מקלחון להיות מוצע במחיר לא שגרתי, הוא כאשר מתבצע קידום מכירות של דגם חדש. המחיר האטרקטיבי נועד להפוך את הדגם למוכר ובהתאם, לייצר ביקוש.

מחירי מבצע לא פוגעים או פוגמים באיכות

מקלחונים במבצע נמכרים במחירים נמוכים יותר על מנת לעודד מכירות של מוצר חדש או על מנת להיפטר מעודפי ייצור מסדרות ייצור ישנות ולפנות מקום לחדשות. בדיקות האיכות שלנו קפדניות ביותר, על מנת לאפשר תקינות מלאה של כל מקלחון, והתקנה אופטימלית שתמנע רטיבות ובעיות של עובש. כאשר מתגלה אצלנו פגם, ולו הקטן ביותר במקלחונים שיוצרו, אנו לא מציעים את המקלחון הזה למכירה. זאת מתוך רצון לשמור על סטנדרט האיכות הגבוה שהצבנו לעצמנו.

תוספות ושדרוגים

לכל המקלחונים – גם אלו המוצעים במבצע – ניתן להזמין תוספות ושדרוגים שיהפכו את המקלחון לייחודי ומקורי, בעל אופי יוצא דופן שהולם בדיוק מושלם את טעמכם. ניתן להזמין ידיות מפורזלות מברזל שיותקנו על גבי דלתות המקלחון, ניתן להזמין הדפסה של תמונות לבחירתכם על חזית המקלחון, תוספת אמבטיות למקלחון ליצירת פינת רחצה מושלמת, ולמעשה כל שרק תחפצו בו. המטרה הניצבת לנגד עינינו בכל עת היא להעניק לכם את כל הפתרונות הדרושים לשם יצירת מרחב מפנק בו תוכלו לעמוד בסוף היום תחת זרם המים, לעצום את העיניים ולהירגע.

התקנת מקלחון

לא משנה באיזה מקלחון מדובר, אנו דואגים שהייצור וההתקנה יתבצעו על הצד הטוב ביותר. מכיוון שייצור המקלחון משפיע על היכולת של המתקין לבצע את עבודתו באופן מיטבי, אנו דואגים לכך שלכל אורך תהליך הייצור,  תבוצע העבודה על הצד הטוב ביותר. התקנת מקלחונים במבצע אינה שונה ממקלחונים רגילים, ותיעשה באיכות גבוהה ולשביעות רצון הלקוח. לכן, כאשר אתם רוכשים מקלחון במסגרת המבצע, דעו שכל ההבדל טמון בשאלה מתי יוצר.