מקלחון – חווית מקלחת שונה לגמרי

במידה ואתם מעוניינים לעצב מחדש את חדר האמבטיה שלכם, להוסיף משהו חדש ושונה שיהפוך את חדר האמבטיה שלכם למרחב של שקט ורגיעה, התקנת מקלחון חדש הינה פתרון אידיאלי עבורכם. בשנים האחרונות מתרבה השימוש בסגנון העיצוב המודרני, בכל הקשור לעיצוב חללי בתים ומשרדים כאחד. הנטייה הזו לא פסחה גם על חדרי האמבטיה בבתי מגורים ומאפיינים של עיצוב מודרני נראים עתה גם במחוז השקט וההתחדשות הביתי, המקלחת. מקלחונים הם תוספת מרעננת בזכות שפע של סגנונות עיצוב אפשריים, בפרט כשמדובר במקלחונים איכותיים ברמת גימור גבוהה.

פינתי, חזיתי או עגול – סוגי מקלחונים

היתרון הגדול בהתקנת מקלחון בחדר האמבטיה שלכם הוא היכולת לבחור ולהתאים את המקלחון בדיוק לצרכים ולהעדפות האסתטיות שלם. עבור כל חדר אמבטיה יימצא המקלחון המתאים ביותר, שיעניק לו לא רק מראה משובב נפש אלא גם ייצור את האווירה הרצויה. ניתן לבחור את צורת הצבת המקלחון בחדר האמבטיה שלכם באמצעות בחירה מבין שלל מקלחונים – פינתיים, חזיתיים, עגולים, מקלחוני הזזה, מקלחונים בשילוב בדים או פרזולי ברזל ועוד. על מנת להתאים את המקלחון המושלם, מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע המיומנים בתחומם. אלו יסייעו לכם באיתור המקלחון ההולם ביותר הן את הצרכים והן את התקציב שלכם, לשביעות רצונכם המלאה.

ייצור מקלחון בשיטות המתקדמות ביותר

כל מקלחון ומקלחון המיוצר אצלנו ב"POSTOOL" עובר תהליכי בדיקת איכות קפדניים ביותר לאורך כל הדרך. ראשית, על מנת להבטיח את עמידות המקלחון, נעשה שימוש בזכוכית מחוסמת לצורך ייצור המקלחונים שלנו. בנוסף, במטרה להבטיח ייצור תקין, מיוצר כל אחד מהפריטים תוך היצמדות לשיטות מדידה מהמתקדמות בעולם, המאפשרות לזהות עקמומיות, ולו הקטנה ביותר, על מנת לתקן ולמנוע הישנות של מצב מעין זה. לדיוק בייצור המקלחון יש חשיבות רבה שכן עליו להתאים לגמרי לקיר, כך שייצור אטימות מוחלטת בין שני המשטחים. כיוון שהמקלחון עשוי זכוכית שחיתוכה נעשה באמצעים מורכבים, לא ניתן להתאים אותו לקיר במידה ונמצא שמידותיו אינן מתאימות. על כן יש להקפיד על ייצור ברמה הגבוהה ביותר, כך שהחיבור לקיר יתבצע בצורה חלקה.

התקנה נכונה תבטיח את תקינות המקלחון שלכם לאורך שנים

מקלחון שהותקן כשורה לא אמור ליצור רטיבות בקירות האמבט או המקלחת. כאשר נעשה שימוש במקלחון שאיכותו גבוהה וההתקנה מתבצעת על ידי מקצוע, אין כל סיבה שהמקלחון לא ישמש אתכם לאורך שנים רבות. מקלחון שכזה ימנע חדירת נוזלים אל המבנה והיווצרות עובש.

חדשנות שלא מפסיקה להפתיע – מקלחון מודפס

אצלנו תוכלו למצוא מקלחונים מהשורה הראשונה ברמת גימור גבוהה, במבחר דגמים. בין ההיצע הנרחב תמצאו גם חידוש, שמצליח להפתיע אפילו מעצבים העוסקים בתחום מדי יום – הדפסת תמונה לבחיירתכם על חזית המקלחון. בזכות תהליך הדפסה איכותי ושימוש בחומרים שאינם נהרסים או מתבלים במגע עם מים או רטיבות, הצלחנו לייצר את האפשרות להזמנת מקלחונים מודפסים. דמיינו לעצמכם שתוכלו להציב בחדר האמבט כל מקלחון בו תחפצו, החל מכזה שעליו מתנוססת יצירת אמנות ועליו מקלחון שעליו תמונות האהובים שלכם. בכל הקשור לבחירת מקלחון לבית שלכם, POSTOOL מקלחונים ישמחו לעזור לכם ולהגשים את החלום שלכם למציאות.