מקלחון 70 70 – מה הקשר בין גובה המקלחון לבין איכות החיים שלכם?

/, מקלחונים לפי מידה/מקלחון 70 70 – מה הקשר בין גובה המקלחון לבין איכות החיים שלכם?


רבים בוחרים מקלחון לפי צרכים דקורטיביים בלבד, כאשר למעשה יש משמעות מעשית לנתונים הטכניים ובעיקר לגובה המוצר. במאמר הבא נסביר מהו מקלחון 70 70 ונביא דוגמאות למקלחונים שיכולים לשדרג כל בית

מקלחון הוא פתרון מצוין עבור אמבטיה בכל סדר גודל. ראשית, מקלחון חוסך במקום ולא על חשבון נוחות. אפשר להשתמש במקלחון לאורך שנים, לנצל אותו עם ילדים קטנים וגם להתקין אותו בבתים בהם חיים קשישים או בעלי מוגבלויות. שנית, מקלחון נחשב השקעה משתלמת היות והוא לא דורש חיפוי קירות חדש או החלפת תשתית. ניתן להתקין את המקלחון במהירות ובעלויות אטרקטיביות במיוחד. מצד שני, יש המון סוגים של מקלחונים ולכן כדאי לדעת ממה נובעים ההבדלים ביניהם.

מהו מקלחון 70 70?

מקלחון הזזה פינתי נחשב לאופציה הסטנדרטית עבור מי שרוצה ליהנות מכל העולמות. במקלחון כזה יש שתי דפנות קבועות ושתי דלתות הנעות בתוך מסילה עליונה ותחתונה באמצעות גלגלים. מבחינת מידות, מקלחון 70 70 יכול להתאים לרוב המקומות אולם אפשריות אחרות כוללות מקלחונים של 80 80, 90 90 ועוד.

מקלחון 70 70 אידיאלי עבור המקומות הבאים:

  • דירות שכורות ובתים קטנים
  • מכוני ספא
  • משרדים
  • בתי מלון
  • אוניברסיטאות, בסיסי צה"ל ומוסדות ציבור
  • חדרי אירוח

הסיבה להתאמה של מקלחון 70 70 עבור המקומות הללו קשורה לעובדה שהוא מספק מענה רחב על צרכים מגוונים. רק באמצעות מקלחון בגובה מתאים ניתן להבטיח איכות חיים גבוהה. המקלחון נוח מאוד לשימוש והוא לא מגביל את בעלי הבית מבחינת מיקום האסלה, הכיור או שאר האביזרים בחדר האמבטיה. המקלחון הוא הפיתרון היחיד שמתאים לכל שטח ומתוכנן באופן פרטני לפי צרכי הלקוחות והדרישות שלהם. זו סיבה מרכזית להצלחה של מקלחוני הזזה פינתיים לא רק בישראל, אלא גם במקומות אחרים בעולם.

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים מקלחון?

מלבד הגובה של המקלחון המשפיע כאמור על התחושה ועל הנוחות במהלך המקלחת, יש להביא בחשבון את השיקולים הבאים:

א. סוג הזכוכית – האפשרויות הפופולאריות עבור מקלחון פינתי עם דלתות הזזה כוללות שימוש בזכוכית שקופה, פיפיטה, פסים או גרניט. גם זכוכית מחוסמת יכולה להוות יתרון משמעותי עבור בעלי בתים ודירות.

ב. פרופיל – מעצבי פנים ממליצים על שימוש בפרופיל אלומיניום בגימור ניקל מבריק, במטרה להקנות לחדר האמבטיה מראה יוקרתי ואקסקלוסיבי.

ג. סגירה – מקלחון הזזה פינתי נסגר על ידי מגנטים שקופים בצורה הרמטית וכך מבטיח איטום מושלם.

ד. מגבי סיליקון – באמצעות הוספת מגבי סיליקון לאורך הדלתות ניתן להבטיח את עמידות המקלחון.

ה. פרזול – הדגש העיקרי בעת בחירת מקלחון הוא על ידיות מתכת מעוצבות העולות בקנה אחד עם הפרופיל הנבחר, ועל גלגלים משופרים ואיכותיים בעלי קפיצים המאפשרים שליפה מהירה של הדלתות לצורך ניקוי ותחזוקה.