האם כדאי להזמין מקלחון פלסטיק?

אתם מוצאים את עצמם מתלבטים בנוגע לרכישת מקלחון חדש לבית שלכם. ההתלבטות שלכם היא כמובן, האם לרכוש מקלחון פלסטיק או לבחור במקלחון מזכוכית. היתרון במקלחוני הפלסטיק הוא כמובן בעובדה שהם זולים מאד ביחס למקלחוני הזכוכית באופן ניכר. אם זאת, חשוב לנו בחברת PosTool מקלחונים , להסביר לכם לעומק את ההבדלים בין מקלחוני הפלסטיק לבין מקלחוני הזכוכית. יש לזכור שהמקלחונים מפלסטיק הם זולים מסיבות ברורות, הקשורות לאיכות שלהם, וזאת בוודאי בהשוואה למקלחוני זכוכית באופן כללי – ולמקלחונים של PosTool בפרט.

מה בעצם מאפיין את מקלחוני הפלסטיק חוץ מהמחיר?

  • לכלוך ומראה – באופן כללי, מקלחון פלסטיק נוטה להתלכלך יותר ממקלחון זכוכית. בעוד שהזכוכית נותרת מבריקה לאורך זמן, הרי שהפלסטיק צובר יותר לכלוך ומלכתחילה יש להודות, המראה שלו הוא פחות מרשים. הפלסטיק איננו מרשים כמו הזכוכית, ואיננו כה מרשים. בהנחה שחשוב לכם להתקלח באווירה נעימה ואתם גם רוצים להעלות את ערך הנכס שברשותכם, אין ספק שהתקנה של מקלחון מזכוכית יהיה עדיף. בהנחה שהמראה פחות חשוב לכם, וגם הניקיון הוא לא משהו שמטריד אתכם – הפלסטיק יכול לבוא בחשבון.
  • עמיד נגד שברים – אין ספק שיש יתרון אחד חשו למקלחונים מפלסטיק, וזו העובדה שהם אינם יכולים להישבר או להיסדק. זה בעיקר חשוב להורים שמקלחים את הילדים שלהם, שחוששים מסדקים, מפגיעה של ילד מהזכוכית, וכיו"ב. אולם, חשוב מאד להסביר כי כאשר מדובר על המקלחונים של PosTool מקלחונים , אין מה לחשוש מהפגיעה של הזכוכית. אנו מכינים את הזכוכית כך שהיא תהיה בעובי של 8 מ"מ לפחות, וכמובן שיש אפשרות לזכוכית עבה ואיכותית עוד יותר. הזכוכית המחוסמת מתכוננת כך שהיא לא תישבר או תיסדק בקלות, ובעצם היא תישאר שלמה לאורך שנים רבות – גם כשאתם מקלחים את הילדים שלכם. לכן, אם החשש שלכם הוא מבטיחות – דעו שכיום מקלחוני הזכוכית האיכותיים, לא שונים במיוחד ממקלחוני הפלסטיק.
  • שימו לב למסילות – לרוב, מאחר שמלכתחילה מקלחון פלסטיק הוא מוצר זול יותר, הרי שגם המסילות לדלתות יהיו זולות יותר מהמסילות שבהן משתמשים עבור מקלחוני הזכוכית. למה זה חשוב? כי במסילות מאיכות נמוכה יותר, אין איטום מלא, ואין הגנה מתאימה נגד הצטברות של אבנית. בהנחה שאתם רוצים להימנע מטיפול אבנית – אין ספק שהמסילות האיכותיות במקלחונים של PosTool מקלחונים הם התשובה עבורכם. רק במקרים שבהם הדבר פחות משנה לכם – אפשר לבחור כמובן במסילות הזולות יותר של מקלחוני הפלסטיק.

מקלחון פלסטיק – מהי המסקנה הסופית?

באופן טבעי, אנו ב PosTool מקלחונים באמת חשובים ומאמינים שהמקלחונים מזכוכית הם הפתרון המוביל, ואפילו המחיר לא חייב להיות בהכרח משוכה שצריך לעבור – יש אצלנו מגוון רחב מאד של מקלחונים במבצע ובמחירים נוחים במיוחד. המקלחונים מפלסטיק מתאימים לרוב רק במקרים מאד ספציפיים ובכל מקרה אחר – אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר.