מקלחון פינתי

כל מה שרציתם לדעת על מקלחון פינתי

אם בימים אלו אתם משפצים את ביתכם או שאתם עתידים לעשות זאת, ודאי השקעתם במחשבה גם בשאלה כיצד לשלב מקלחון בחדר הרחצה. בעבר נהוג היה לעשות שימוש באמבטיה, אך כיום נדמה כי גודלן של הדירות אינו מאפשר זאת ועל כן, מומלץ לחסוך במקום היכן שהדבר אפשרי. תוכלו למצוא כיום סוגים שונים של מקלחונים, אחד הפופולריים מביניהם הוא המקלחון הפינתי.

חמישה דברים שכדאי לכם לדעת על מקלחון פינתי, רגע לפני שאתם מחליטים באיזה דגם לבחור:

  1. חיסכון במקום – אחד מיתרונותיו של המקלחות הפינתי הוא החיסכון במקום. בהיותו ממוקם בפינת חדר הרחצה, מאפשר המקלחון הפינתי ניצול מקסימאלי של השטח. מקלחון פינתי יכול להתאים לחדרי רחצה קטנים במיוחד, אך גם לחדרי רחצה גדולים מאד, במידה ומעוניינים לשלב לצידו גם אמבט. ניצול יעיל של פינות החדר מותיר מרחב לנשימה.
  2. תחזוקה קלה ומהירה – את המקלחון הפינתי קל מאד לתחזק. בשל מיקומו והאופן שבו הוא בנוי, ניתן להגיע בקלות רבה לכל האזורים השונים שבו ולנקות אותו בקלות וביעילות. מה גם שהעובדה כי שטח הפנים שלו אינו נרחב כמו זה של אמבטיה, מקצרת את זמן הניקיון.
  3. מרחב ונוחות – מקלחון פינתי, למרות גודלו, מרווח ונוח מאוד לשימוש. גם אם המקלחון איננו גדול במיוחד, ניכרת בו תחושת המרחב ואפשר לנוע בו בקלות רבה. זו עשוי להישמע כמו עצה מצחיקה מעט אבל בהחלט מומלץ להכנס לתוך דגם המקלחון שאתם מעוניינים בו, בחדר התצוגה. כך תוכלו לחוש במרחב הפנימי של המקלחון.
  4. אסתטי ונעים למראה – מקלחון פינתי משתלב נהדר בכל חדר רחצה והוא אסתטי מאד למראה בשל הקווים הנקיים המאפיינים אותו. אפשר למצוא כיום מגוון של עיצובי מקלחונים בסגנונות שונים, המשווים לחדר הרחצה כולו מראה ייחודי, כזה המתאים בדיוק לדיירי הבית.
  5. טווח רחב של מחירים – זהו יתרון חשוב במיוחד! ניתן למצוא מקלחונים פינתיים בטווח רחב יחסית של מחירים, שיתאימו לכל כיס. עלותו של המקלחון הפינתי מושפעת מפרמטרים שונים, ביניהם: גודל המקלחון, איכותו, העיצוב שלו ועוד. לפני שבוחרים את המקלחון, כדאי להשוות בין מספר דגמים שונים, תוך התייחסות למחיר ולפרמטרים האחרים שפורטו כאן, עד למציאת המקלחון המתאים ביותר שישרת אתכם במשך שנים ארוכות.

חברת POSTOOL מקלחונים מציעה מבחר של מקלחונים בהתאמה אישית. אם אתם מחפשים מקלחון פינתי, תוכלו למצוא בחברה פתרונות ברמה גבוהה, המשלבים בין איכות לאסתטיקה. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המקלחון המתאים.