מקלחון עיסוי

מקלחון עיסוי יוקרתי לפינוק אמיתי

יש מי שמסתכל על המקלחון כפריט שהוא בעיקר פונקציונלי – המקלחון הוא חסכוני במקום, הוא מאפשר ליהנות ממקלחות מהירות ונוחות מאד, והוא לא יקר מידי. אולם, אם אתם מחפשים מקלחונים מיוחדים ויוקרתיים, לנו בחברת חברת PosTool יש פתרון מעולה עבורכם: נשמח לתכנן ולהתקין עבורכם, מקלחון עיסוי יוקרתי במיוחד. המקלחונים הללו הם בעצמם מקלחוני ספא מתקדמים במיוחד, עם כל האפשרויות שאתם מצפים להם ממתקן ספא מתקדם: כולל אפשרויות עיסוי מפנקות במים, ספסל לישיבה נוחה בעת הרחצה, ואפשרות להפעלת סאונה רטובה, ובחלק מהמקרים – אף סאונה יבשה! איך זה בעצם אפשרי? ולמי המקלחונים הללו מתאימים וכיצד הצוות של חברת PosTool מתכנן אותם? כל התשובות לפניכם.

מקלחון עיסוי – המקלחונים היוקרתיים בכף ידכם

  • איך אנו מתכננים אותם? – כשאנו מקבלים הזמנה של מקלחון עיסוי, אנו מקפידים שיהיה מדובר על מקלחון שלא רק יספק את כל האפשרויות היוקרתיות שצוינו להלן, אלא גם שהשליטה עליו תהיה נוחה מאד. המקלחונים הללו מצוידים בחלק מהמקרים במערכות בקרה מתקדמות – למשל לקביעת הטמפרטורה בסאונה, לקביעת סוג העיסוי מהדוש, בחירת התאורה למקלחון, ועוד. מדובר בעצם על מקלחון שהוא הרבה מעבר למתקן רחצה שימושי – זהו מתקן לפינוק של ממש, שא אחד לא ירצה לצאת ממנו! במידה ומבקשים להזמין גם סאונה יבשה שתהיה צמודה למקלחון, אנו נעזרים במומחים המתאימים מהתחום.
  • למי המקלחונים יכולים להתאים? – מקלחון עיסוי יכול להתאים לשני סוגים של לקוחות. הסוג הראשון, אלו הם הלקוחות הפרטיים שמחפשים לעצמם פינוק של ממש. כמובן שהמקלחונים הללו יקרים יותר מאחרים, באופן טבעי, אבל אם אתם מבינים שהפינוק האמיתי הוא בסוף היום, במקלחון העיסוי המפנק, ורוצים שזה יהיה בהישג ידכם – הצוות של חברת PosTool ישמח להגשים עבורכם את חלומכם. הסוג השני של הלקוחות, אלו הם כמובן העסקים מתחום התיירות והנופש. לא מעט בעלי צימרים, מלונות בוטיק ובתי מלון מעוניינים לספק לאורחים שלהם את המקלחונים היוקרתיים ביותר שיש – ואנו נשמח לתכנן עבורכם ועבור הלקוחות שלכם, את המקלחונים המושלמים לחופשה חלומית – מה שכמובן יעלה מאד את ערך יחידות הנופש שאתם משווקים.
  • תכנון אישי מול כל לקוח – ראוי לציין כי החברה שלנו, כחברה משפחתית ובעלת ניסיון רב וותק בתחום המקלחונים בכלל, ומקלחוני עיסוי בפרט, שמה לעצמה דגש לתת יחס אישי לכל לקוח שפונה אליה. כשאתם מזמינים מאתנו מקלחון עיסוי, אנחנו נקשיב לכל הדרישות ולכל הרצונות שלכם, ונשמח לספק לכם את הפתרונות המתאימים. הרעיון הוא שהמקלחון יתאים בצורה מושלמת לכל דרישה, ויכלול את כל המערכות המפנקות הנדרשות.

ההחלטה היא כעת שלכם

אם אתם רוצים לקבל את הפתרון המושלם, צרו אתנו קשר בטלפון ואתם מוזמנים לחילופין, להשאיר את הפרטים ליצירת קשר בלשונית צור קשר באתרנו. זה יהיה הצעד הראשון, לפתרון הרחצה המושלם!