מקלחון עגול

העיצוב המיוחד והמושך של מקלחון עגול

רוב המקלחונים הם בעלי צורה מרובעת – בין אם בצורה של ריבוע, ובין אם בצורת מלבן. עם זאת, קיים סוג נוסף של מקלחונים אשר מומלץ בחום להכיר, שכן אפשר שהם בדיוק מה שאתם מחפשים – וכוונתנו היא כמובן למקלחונים העגולים. מדובר על מקלחונים שבניגוד לסוגים הקודמים שהצגנו, הם בעלי צורה עגולה יותר – לעתים הם בצורה של עיגול מושלם ולעתים בעיצוב של חצי עיגול. מעבר לצורה המיוחדת שלהם, שכמובן מוסיפה הרבה מאד יופי לחדר הרחצה, אפשר שאתם רוצים לדעת, מה עוד היתרונות שלהם. כעסק מוביל בעולם המקלחונים, הצוות של Postool גאה להציג בפניכם את כל היתרונות והתכונות של מקלחון עגול, כמובן עם דגש, למקלחונים שאנחנו יכולים להתקין עבורכם:

התכונות המיוחדות בצורה העגולה

  • אפשר להתקין היכן שרוצים – היתרון הבולט והחשוב ביותר של מקלחון עגול, הוא שאפשר להתקין אותו היכן שרק רוצים בחדר הרחצה, בצורות אחרות של מקלחונים, אתם לעתים מוגבלים למיקום מאד מסוים, שכן הצורה המרובעת זקוקה באופן טבעי לפינות שונות בחדר או לקיר שיתמוך בה. לעומת זאת, כאשר מדובר על המקלחון העגול, הוא יכול להתאים לכל אזור בחדר הרחצה – אפשר לשים אותו בצמוד לקיר אחד, בפינה של אחד הקירות, ואפשר שהוא גם יהיה בפני עצמו, מבלי שהוא צמוד לאף קיר! זה חידוש של ממש בעולם המקלחונים, שמתאפשר אך ורק הודות לצורה המעוגלת הייחודית. הצורה הזו גם נראית יפה כצורה עצמאית למקלחון ללא תמיכה של קיר, ולכן זהו פעמים רבות העיצוב המועדף. כך או כך, הגמישות במיקום היא חשובה מאד עבורכם – כי חיסכון במקום בחדר הרחצה הוא שם המשחק. בדיוק מהסיבה הזו אגב, רבים בוחרים במקלחון העגול שכן על אף שמבחינת השטח הכללי הוא תופס יותר מקום ממקלחון רגיל, הרי שהגמישות במקום היא שמשפיעה יותר.
  • מראה שתורם לחדר הרחצה – עוד סיבה שבגללה אנשים רוצים להתקין מקלחון עגול בחדר הרחצה שהלם היא שהצורה המיוחדת שלו, מתאימה מאד לאופי של חדר הרחצה. אנחנו רוצים שחדר הרחצה יהיה מקום מרגיע, שלו וזורם מאד. הוכח כי לצורה עגולה, יש השפעה חיובית יותר על התחושות שלנו מאשר צורות ישרות. המראה העגול הוא מראה הרמוני יותר, ולכן העיצוב של חדר עם מקלחון עגול הוא עיצוב שאנשים רבים אוהבים ובהחלט מעדיפים, כל עוד יש להם את המקום לכך.

וכך גם יש יותר מקום

חשוב לנו לציין לסיום, כי העיצוב המיוחד של המקלחון העגול גם מאפשר לכם בסופו של דבר, ליהנות מיותר מקום במקלחון עצמו, ואפשר לזוז בו בצורה נוחה מאד, ואף להתקין בו ספסל או כסא בחלק מהמקרים. אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים, השאירו את הפרטים שלכם באתר של Postool מקלחונים, או צרו אתנו קשר בטלפון