מקלחון לאמבטיה

//מקלחון לאמבטיה

שקלתם פעם להתקין מקלחון לאמבטיה שלכם?

במשך כמה שנים, אתם נהניתם מאד מהמקלחת שיש בבית שלכם. אחרי הכל, המקלחת היא המקום שלכם להתפנק בסוף של יום, וזה המקום עבורכם להירגע אחרי יום עבודה, ולמלא אותה במים חמימים ומפנקים. אולם, ברור לכם דבר אחד – לא בכל יום יש לכם את הזמן ואת הפנאי לערוך טבילה ארוכה כל כך באמבטיה. יש ימים שבהם מקלחת זריזה תספיק. אולם, אתם לא יכולים לעשות זאת בצורה נוחה בעמידה, משום שאחרת תחליקו. כמו כן – גם אם תציבו משטח נדד החלקה, כל המים עלולים פשוט להשפריץ החוצה מהאמבטיה להרטיב את כל החדר. אז מה יכול להיות הפתרון? בהנחה שלא תשקיעו כעת סכומי עתק בהחלפת כל האמבטיה, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות, שהוא הפתרון המועדף ביותר – הוא פשוט ליצור קשר עם חברת POSTOOL מקלחונים, ואנו נשמח לתכנן ולהתקין מקלחון לאמבטיה שלכם!

מה זה בעצם מקלחון לאמבטיה?

  • התקנה על בסיס האמבטיה – אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר בהתקנה של מקלחון לאמבטיה, הוא שלא מדובר על שינוי דרמטי, אלא על תוספת לאמבטיה הקיימת. אתם לא צריכים לעשות שום שינויים בתשתיות בבית שלכם, לא צריכים להוריד חלקים בריצוף, ולא צריכים להתחיל לשבור קירות. כל המשמעות של התקנת המקלחון היא אחת – הצוות של POSTOOL מקלחונים יגיע, ויתקין את לוחות הזכוכית האיכותיים של החברה, על בסיס האמבטיה עצמה. זה אומר שאתם בעצם מקבלים תוספת חיונית – כי כעת אפשר לעמוד באמבטיה שלכם, וגם לעשות מקלחת נעימה בתנאים שנוחים לכם. הלוחות מבטיחים כמובן, שאף טיפת מים לא תצא החוצה, ואתם גם תוכלו להתקלח תוך שמירה על הפרטיות שלכם (אם רוצים, אפשר כמובן להזמין מ PosTool מקלחונים לוחות עם זכוכית חלבית שתטשטש את מי שנמצא בתוך המקלחת). כמובן שאם אתם תרצו – בכל עת תוכלו לטבול באמבטיה כרגיל, ואף לקבל יותר פרטיות אם תרצו.
  • פתרון נוח למשפחות – מעניין לציין, שחלק ניכר מהאנשים שיוצרים קשר עם חברת POSTOOL מקלחונים ומבקשים להתקין מקלחון לאמבטיה שלהם, הם אנשים שזה עתה הקימו משפחה והביאו ילדים לעולם. מדוע? משום שכך לא צריך להתקין גם אמבטיה וגם מקלחת נפרדת. את הילדים מטבע הדברים, קל יותר לקלח באמבטיה, והדבר גם נוח לילדים שמתחילים להתרחץ לבדם. עם זאת, להורים תמיד יותר נוח להיות במקלחת. כעת, אתם מקבלים את הפתרון המושלם שישלב בין הכל – אתם תוכלו לקלח בנוחות את הילדים שלכם בתוך האמבטיה, אבל היא תשמש גם במקלחת, כאשר אתם תרצו להתרחץ.

פתרון מושלם וחסכוני במיוחד

אל תשכחו שהיתרון הבולט ביותר בפניה ל PosTool מקלחונים הוא החיסכון – אנחנו נתקין מקלחון לאמבטיה שלכם, מבלי שמדובר על שינויים דרמטיים מידי, ולכן גם הצעות המחיר שלנו עבור המקלחונים הללו, הם בפרופורציה המתאימה. צרו אתנו קשר בטלפון או השאירו פרטיכם באתר, ונשמח לתת לכם פרטים נוספים!

2018-01-16T13:13:23+00:00 מקלחון לאמבטיה|