היתרונות המדהימים של מקלחון זכוכית

בתור חברה שתחום העיסוק המרכזי שלה הוא עבודות זכוכית, טבעי שהצוות של POSTOOL מקלחונים ימליץ לכם בחום, לבחור במקלחוני הזכוכית בתור המקום לרחצה בבית שלכם. עם זאת, חשוב לנו שתבינו זאת לעומק. לא לחינם, המשפחה שלנו כולה פתחה את העסק בתחום של מוצרי הזכוכית. אנחנו באמת מאמינים, כי התקנה של מקלחון זכוכית תוכל לשנות את חייכם. נכון שיש פתרונות רחצה מחומרי גלם אחרים, אולם אין ספק כי המקלחונים שעשויים מזכוכית, פשוט מוכיחים את עצמם כפתרון המוביל, ועל אחת כמה וכמה, כאשר מדובר על מקלחוני הזכוכית של חברת POSTOOL מקלחונים. אז מהם בעצם היתרונות שיש במקלחוני הזכוכית? ולמה חברת POSTOOL מקלחונים יכולה להתחייב עבורכם?

העמידות, החוזק, המראה ועוד

  • מגיעים בכל גודל – זה אחד מהיתרונות החשובים ביותר, שלא תמיד חשובים עליו לעומק כאשר מזמינים מקלחון זכוכית. היתרון האדיר בלוחות הזכוכית הוא שאפשר לייצר אותם בכל גודל. מדוע זה יתרון חשוב? משום שחדרי הרחצה בבתים השונים יכולים להיות בגדלים שונים מאד. למעשה, זהו כנראה החדר שיש לגביו את מידת השונות הגבוהה ביותר, יותר מכל חדר אחר בבתים של אנשים. בין אם יש לכם חדר רחצה גדול או קטן, רחב או צר, עם תקרה גבוהה או נמוכה – אתם תמיד יכולים להיות בטוחים, שאתם תוכלו להתקין בתוכו את מקלחון הזכוכית שאתם רוצים. המקלחונים מגיעים כאמור בכל גודל, וההתאמה היא מושלמת.
  • חוזק ועמידות – יתרון חשוב נוסף בהתקנה של מקלחון זכוכית, נוגע כמובן לעובדה שמדובר על חומר עמיד וחזק מאד. האם אתם חושבים שהזכוכית היא חומר עדין, דק ושביר? הגיע הזמן שתבינו כי הזכוכית שעושים בהן שימוש למקלחונים, שונות מאד מהזכוכיות שאם מכירים בחייכם. בחברת POSTOOL מקלחונים, אנו מקפידים לייצר ולעבוד עם זכוכיות עבות במיוחד: לוחות הזכוכית של המקלחונים שלנו, הם בעובי של 8 מ"מ לפחות, מה שמקנה להן חוזק יוצא דופן במיוחד. מדובר על זכוכית מחוסמת שאיננה נשברת ואיננה נסדקת בקלות, וגם אם בטעות מפעילים עליה לחץ, היא לא תיהרס. מבחינתכם, זה אומר שהמקלחון הוא פתרון שילווה אתכם לאורך שנים, ואין גם שום בעיות בטיחות עמו.
  • עיצוב מדהים ומיוחד – כמובן שאי אפשר להתכחש לעובדה, שהעיצוב של מקלחון זכוכית מושך כל אחד ואחת מאתנו. לזכוכית יש תמיד מראה יוקרתי במיוחד, וקשה להתעלם ממנה. בין אם אתם אוהבים מקלחונים שקופים לגמרי, ובין אם אתם רוצים מקלחונים עם דוגמאות מיוחדות, עם טקסטורה יוצאת דופן, או אפילו עם צבע או כיתוב – הזכוכית היא הכר המושלם לכך, ובחברה שלנו נשמח לעצב את המקלחון לפי רצונכם.

אנחנו תמיד עבורכם לכל מקלחון

אחרי שהבנתם מהם היתרונות בהזמנת מקלחוני זכוכית, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק ליצור עמנו קשר בטלפון או ליצור אתנו קשר דרך האתר.