מקלחון הזזה

//מקלחון הזזה

מזמינים מקלחון הזזה ומקבלים פתרון מושלם!

כחברה מובילה בתחום המקלחונים, אנו בחברת POSTOOL מקלחונים יכולים להבטיח לכם שיש כל מיני דגמים אפשריים של מקלחונים שנחשבים למעולים. עם זאת, אין שום ספק כי אחד מהדגמים הפופולריים ביותר ובצדק רב, הוא הדגם של מקלחון הזזה. מקלחוני ההזזה נקראים כך, פשוט משום מנגנון הפתיחה והסגירה שלהם. הדלתות מותקנות על גבי ציר הזזה מיוחד ונעות עליו לשני הכיוונים. בחלק מהמקרים, המקלחון מורכבים משתי דלתות זזות, ובחלק מהמקרים – מקיר אחד שמקובע למקום, ומדלת אחת, בהתאם כמובן להעדפות של הלקוחות. אם אתם מתבלטים בין כמה סוגי מקלחונים, אנו שמחים לתת לכם הצצה לכמה מהיתרונות הבולטים במקלחוני ההזזה שהחברה שלנו מתקינה.

היתרונות של מקלחוני ההזזה

  • יותר מקום בחדר – מלכתחילה המקלחונים של חברת POSTOOL מקלחונים מאפשרים לכם לחסוך במקום בתוך חדר הרחצה, וכאשר מדובר על מקלחון הזזה, הדבר נכון פי כמה. מדוע בעצם דווקא המקלחונים הללו נחשבים לחסכוניים? פשוט מאד. לו היה מדובר על מקלחון עם דלתות כנף, הרי שהן היו תופסות מקום כאשר הייתם רוצים לפתוח אותן כלפי חוץ – ואז אי אפשר היה למשל להתקין את המקלחת קרוב מידי לארון. מצד שני פתיחה כלפי פנים הייתה אולי מפריעה למתקן לסבון ולשאר כלי הרחה בתוך המקלחון. ברגע שמדובר על מקלחון עם דלתות הזזה, אין שום בעיה בשום כיוון. הדלתות כלל לא תופסות מקום בעת פתיחה וסגירה, מה שאומר שאתם יכולים ליהנות מיותר מקום, ולהתקין את המקלחון היכן שרק תרצו – ואף להצמיד אותו לריהוט ושאר פריטים בחדר.
  • קל מאד לניקוי עוד יתרון חשוב מאד של מקלחון הזזה הוא שמדובר על מקלחון שפשוט מאד ונוח מאד לנקות אותו. מאחר שהדלתות לא יכולות לזוז כלפי פנים או חוץ, נוח לנקות אותן בלי שהן זזות כל הזמן, ויש משטח שנוח מאד לעבור עליו עם סמרטוט. באשר למסילות של המקלחון הן מעוצבות כך שהן יהיו פשוטות לניקוי. מלכתחילה לא מצטברים מים במסילות בשל המבנה המיוחד שאנו מקפידים עליו בחברה שלנו. התוצאה היא שגם לא מצטברת אבנית במסילות של מקלחוני ההזזה שלנו – ולכן אין שום בעיה לנקות אותם בקלות.
  • זכוכית בכל עיצוב שרק תרצו – יתרון נוסף בהתקנת מקלחון הזזה מבית POSTOOL מקלחונים הוא בעיצובים המיוחדים שאנו נשמח לספק עבור המקלחון שלכם. אם תמיד הייתה דוגמה שרציתם לצרוב על הדלת – נשמח לספק אותה עבורכם. אנו מספקים מקלחוני זכוכית מכל סוג זכוכית שרק תרצו – החל מזכוכית שקופה לגמרי ועד לזכוכית חלבית בעלת מראה סמיך שישמור על הפרטיות שלכם.

פתרונות מובילים מבית POSTOOL מקלחונים

קל מאד לראות ולהבין, כי אנו לא מתפשרים על האיכות של מקלחוני הזכוכית שאנו מספים ללקוחות שלנו. הזמינו מאתנו את המקלחונים, ותקבלו את המוצרים המובילים והאיכותיים ביותר שיש, באחריות מאלה. צרו קשר בטלפון או באתר, לקבלת פרטים נוספים.

2018-01-16T13:13:46+00:00 מקלחון הזזה|