ליהנות מכל העולמות עם מקלחון אמבטיה

האם אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים בין שני פתרונות אפשריים לחדר הרחצה שלכם, ולא ידועים האם לבחור בהתקנה של אמבטיה או של מקלחון? לנו בחברת POSTOOL מקלחונים יש את הרעיון ואת המוצר המושלמים עבורכם – מקלחון אמבטיה! זה אולי נשמע כמו דבר והיפוכו, אבל האמת היא, שאין שום סיבה ששני המוצרים הללו לא ישתלבו ביחד. למקלחון אמבטיה יש גם שם נוסף, אמבטיון, אשר מרמז כמובן על צורתו המיוחד ועל השילוב שלו. אז איך המקלחונים/אמבטיות המיוחדים הללו נראים, ואיך אנחנו בחברת PosTool מקלחונים, יכולים להבטיח לכם שאתם תקבלו את המוצר הטוב ביותר שיש?

מוצר מיוחד שאין עוד כמוהו

  • אמבטיה עם סגירת מקלחון – ברמה הבסיסית ביותר, מקלחון אמבטיה הוא בעצם אמבטיה, אשר יש לה סגירה עליונה של מקלחון. יש את כל הבסיס הנדרש לאמבטיה, וזוהי בעצם אמבטיה לכל דבר ועניין. אתם יכולים בסוף יום עבודה לשבת בתוך האמבטיה, למלא אותה במים חמים ונעימים, להכניס קצת קצף ולהתפנק כמו שצריך. מהצד השני, על שפתי האמבטיה, מותקנים לוחות הזכוכית – גם קיר וגם דלת. מה שבעצם אומר שאתם יכולים להשתמש באותו מתקן גם בתור מקלחון! אפשר לעמוד בתוך האמבטיון המיוחד (רצוי שיהיה משטח מונע החלקה שיאפשר לכם לעמוד בבטיחות) להשתמש בדוש, ולעשות מקלחת זריזה ונעימה. בכל יום ובכל שעה תוכלו לבחור בשיטה שיותר נעימה לכם, ומדובר על שני מוצרים במחיר אחד שחוסכים לכם גם מקום בחדר – וכמובן חוסכים לכם המון כסף.
  • איזו סגירה אפשר לקבל? – איזו סגירה שרק תרצו! בחברת POSTOOL מקלחונים נשמח להתקין עבורכם מקלחון אמבטיה עם כל סגירת זכוכית שרק תרצו. יש למשל מי שמעוניין בדלתות שנפתחות בזווית על גבי ציר – כאשר הדלת כיולה להיפתח כלפי פנים וכלפי חוץ. עם זאת, יש מי שמעדיפים מקלחוני אמבטיה שמותקנים דווקא עם דלתות הזזה. כל פתרון הוא מקובל, וכל פתרון יכול להתאים כמובן. בנוסף לכך, נוכל ליצור יחס שונה בין הדלת לבין הקיר מזכוכית, בהתאם לצרכים שלכם, ובהתאם לנתונים של חדר הרחצה ושל האמבטיה עצמה.
  • האם חייבים להתקין אותם ביחד? – לא בהכרח! אמנם בחברת POSTOOL מקלחונים נשמח להתקין עבורכם מקלחון אמבטיה מההתחלה ועד הסוף, אבל חלק ניכר מהלקוחות שלנו, הם אנשים שיש להם כבר אמבטיה מותקנת בבית, והם מעוניינים לשדרג אותה, או ליתר דיוק – הם רוצים גם ליהנות מהיתרונות של המקלחון, גם מבחינה פרקטית, ואפילו העיצוב משחק פה תפקיד. אנחנו יכולים להתקין את המקלחון על בסיס של אמבטיות שונות, בכל גודל ובכל צורה.

רוצים לקבל את הפתרון שיתאים לאמבטיה שלכם?

אתם לא חייבים להישאר כל החיים עם האמבטיה הרגילה שלכם. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר את פרטיכם בלשונית צור קשר באתר – ונוכל להתחיל ולתכנן את המקלחון המושלם עבורכם ממש בקרוב.