חדר האמבטיה עובר בשנים האחרונות שינויים מרחיקי לכת. בעלי הבתים והדירות הבינו שאי אפשר לוותר על עיצוב נכון, מודרני ושימושי של חדר האמבטיה. זהו אחד החדרים החשובים ביותר בבית, בעיקר במונחים של עלות מול תועלת. אפשר להשקיע בחדר האמבטיה בלבד ולהעלות את ערך הבית בעשרות אחוזים. שיפוץ של חדר האמבטיה עולה כמה אלפי שקלים אך הוא מבטיח איכות חיים ברמה גבוהה מאוד.

השינויים הדקורטיביים בתחום עיצוב הפנים הם לא הגורם היחיד שאחראי על האטרקטיביות והפופולאריות של מקלחונים לאמבטיה. גם שיקולים בטיחותיים הביאו לעלייה בביקוש עבור מקלחונים מן הסוג הזה. הורים לתינוקות וילדים, קשישים ובעלי מוגבלויות משתמשים היום במקלחונים על מנת להימנע מהחלקות ונזקים. במילים אחרות, יש היום היצע רחב מאוד של פתרונות בטיחות באמבטיה ומקלחונים עומדים בראש סדר העדיפויות של הלקוח.

היתרונות של מקלחונים לאמבטיה

חדר אמבטיה מעוצב מבוסס על פיתוחים טכנולוגיים שונים והתאמה לצרכי הלקוח. ניתן להשיג מקלחונים בגדלים סטנדרטיים ולהרכיב אותם בקלות ובמהירות, או להזמין את המקלחון לפי מידה ספציפית ובהתאמה לרצונות דקורטיביים. אלו היתרונות של מקלחונים לאמבטיה מכל סוג:

א. מגוון – אין סיבה להתפשר על המראה או על הפונקציונאליות של המקלחונים. מקלחונים פינתיים עם דלתות הזזה, מקלחונים בסגנון מעוגל וכמובן מקלחונים חזיתיים מייצרים מגוון אדיר עבור הלקוח.

ב. תחזוקה – בניגוד לאביזרים אחרים בחדר האמבטיה, מקלחונים לא דורשים מהלקוח שום סוג של תחזוקה. הם מיוצרים מחומרי גלם איכותיים, עמידים בפני תנאי לחות ורטיבות ומחזיקים מעמד לאורך שנים רבות. אפשר להחליף את המסגרת, את הקרניזים ואת הדלתות של המקלחון לצורך רענון חדר האמבטיה ולהתייעץ עם מעצבי פנים בכל מקרה של התלבטות ושיפוץ.

ג. אבזור מתקדם – השימוש במקלחונים לאמבטיה מאפשר התאמה של אבזור מתקדם כגון ראשים המתיזים מים ומדמים עיסוי. הבחירה בדגמים השונים מאושרת על ידי מכון התקנים ומתאימה למי שרוצה להתפנק בכל מקלחת מחדש.

לסיכום, מי שלא רוצה לוותר על האמבטיה אבל מעוניין להימנע מהתזת מים לכל עבר חייב לבדוק את האפשרות של הוספת מקלחונים.