חיפוי זכוכית

חושבים על חיפוי זכוכית לקירות החיצוניים של הבית? מעוניינים לעצב את פנים הבית בצורה מיוחדת, מקורית ומעוצבת? המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם. אנו מ מתמחים בעבודות זכוכית שונות, החל משלב התכנון של המוצר המיוצר אצלנו, ועד לשלב ההתקנה והתחזוקה השוטפים.

חיפוי זכוכית לקירות חיצוניים

אנשים שמעצבים את הבית שלהם חושבים פעמים רבות על הדרך הנכונה ביותר לעצב את החוץ. מצד אחד, זה החלק שאותו נראה בכל פעם שנגיע אל הבית, זהו החלק השקוף גם לשכנינו ולאורחינו, ואפילו לכל מי שעובר ברחוב. מצד שני, האפשרויות לעיצוב הסביבה החיצונית של הבית הן מוגבלות מכיוון שמדובר בסביבה החשופה לפגעי מזג האוויר השונים. חיפוי זכוכית לקירות חיצוניים מתאפשר בזכות בחירה בחומרי זכוכית חזקים ויציבים שיכולים לא רק להחזיק מעמד אל מול פגעי מזג האוויר, אלא גם לעזור בבידוד הבית מחום ומקור, וכמובן מגשם ומרוח.

חיפוי זכוכית פנימי לצרכי עיצוב

חיפוי זכוכית פנימי הוא טרנד חדש יחסית בעיצוב המודרני. מדובר באפשרות קלה ויעילה לכיסוי קירות שלמים באפשרויות עיצוב בלתי נגמרות. כאשר אתם מחפים את הסביבה הפנימית של הבית שלכם, תוכלו לבחור בין זכוכית רגילה לבין זכוכית מעוטרת עם הדפסים, תבניות, או אפילו תמונה לבחירתכם.

רעיון נוסף לחיפוי פנימי הוא בנייה של מפל מאחורי הזכוכית המחפה את הקיר, באמצעות התקנת בריכת איסוף קטנה בתחתית הזכוכית, ומשאבה המזרימה את המים על הזכוכית עצמה. בתוך בריכת האיסוף תוכלו אף לשתול צמחי מים כמו פרחי לוטוס או במבוק לתוספת רושם והדר.

כיצד מתבצע תהליך חיפוי זכוכית?

ראשית עליכם לבחור את הקיר אותו תרצו לחפות ואת האופן שבו הוא ייראה לאחר החיפוי. לאחר שבחרתם, יש לבחור בדיוק את סוג הזכוכית שאתה נחפה את הקיר, כאשר ההבדל בין הפנים לחוץ משפיע על הבחירה שלכם. לבסוף, מתבצע ניקוי והחלקה של הקיר אותו מחפים, והתקנה של חיפוי זכוכית המתבצעת באמצעות קדיחה אל תוך הקיר והלבשת הזכוכית על תושבות מיוחדות. חשוב להבין שמדובר בזכוכית עבה ועמידה, שלא כמו זכוכית של כוס או זכוכית אחרת שעלולה להישבר עם כל פגיעה קטנה. כמובן שהתהליך המתואר לעיל הוא תהליך מקצועי שאותו יש לבצע בצורה איכותית ומושכלת, עם ניסיון ואיכות של עבודה. ניתן לבצע חיפוי זכוכית בדרכים רבות, אך לא כל אחד שמבצע זאת ידע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, שתבטיח את שלמות החיפוי שלכם לאורך שנים. אתנו אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בעבודה מקצועית ואיכותית.