רעיונות מדליקים לקישוטים שנוכל לעצב בעצמנו עבור חדרי אמבטיה

בעמוד שלפניכם תמצאו כמה רעיונות מדליקים שישדרגו חדרי אמבטיה בביתכם ברגע.

חדרי אמבטיה מעוצבים בהזמנה, וכל השאר בעיצוב אישי

כאשר אתם מתקינים חדרי אמבטיה בבית שלכם, ברוב המקרים אתם בוחרים עיצובים קיימים. זה נכון שאתם בוחרים ומעצבים את חדר האמבטיה שלכם בדיוק לפי שביעות רצונכם ולפי טעמכם, אך עיצוב המוצרים עצמם נקבע על ידי אחרים, ובחרתם אותו מתוך קטלוג. גם האריחים שבחרתם הם קבועים מראש, ובאים בחתיכות המיוצרות לפי קטלוג ולפי עיצוב של אדם כזה או אחר. כשאתם מעוניינים להכניס לחדר האמבטיה שלכם את הטאצ' האישי, הטאצ' שלכם, אתם יכולים להוסיף על העיצוב הבסיסי הקיים עיצובים משלכם, משהו מקורי וייחודי שלא קניתם באיקאה או הזמנתם אצל האדם שמייצר לכם את האריחים והמקלחונים, משהו שעשיתם בעצמכם.

זכוכיות עגולות בהדבקה על האריחים

בכל חנות לכלי יצירה תוכלו למצוא חבילות קטנות של זכוכיות עגולות בצבעים שונים, צדן האחד שטוח, וצדן האחר עגול. עם דבק חם או דבק שלוש שניות, תוכלו להדביק את העיגולים בתפזורת על אריחי האמבטיה שלכם ולהקנות לחדר האמבטיה מראה ייחודי ביותר. חדרי אמבטיה המקושטים באמצעות עיגולי זכוכית קטנים לא מקבלים מראה חובבני, לעתים זה נראה כאילו האריחים יוצרו כך מראש, ויצאו כך מהמפעל.

מחזיקי עיתונים וניירות טואלט

השיטה לייצור מחזיקי ניירות טואלט היא פשוטה. כל שעליכם לעשות הוא לגזור שלוש חתיכות מלבניות של חומר קשיח וגמיש. את החתיכה הראשונה אתם מקפלים לשניים ומדביקים את הקצה האחד לשני, כך שנוצרה צורה של טיפה. שימו לב שהטיפה שייצרתם מספיק גדולה על מנת להכניס אליה נייר טואלט, הרי זו כל המטרה. לאחר שהדבקתם את החתיכה הראשונה, אתם יכולים להדביק מתחתיה, בצמוד אליה, את השנייה והשלישית וליצור מתלה ארוך למחזיק ניירות טואלט. השמיים הם הגבול בבחירת החומר ממנו תייצרו את מחזיקי נייר הטואלט, וכך גם המראה של המחזיק עצמו.

אתם יכולים ליצור מחזיקי עיתונים עבור חדרי אמבטיה מחתיכות בד משומשות. קחו חתיכת בד מספיק גדולה, וקפלו אותה לכיס. את הכיס תוכלו לתפור או להחזיק יחד עם סיכות, ולתלות את שארית הבד על הקיר, כך שייווצר משטח חזק מספיק להחזיק בו את העיתונים.

פוטפורי ריחני

יצירה של פוטפורי ריחני עבור חדרי אמבטיה היא קלה ופשוטה ביותר. קחו מספר עלי כותרת מיובשים, ועלים אחרים שייבשתם בעצמכם, ורססו עליהם את מטהר האוויר או הבושם האהוב עליכם! אתם יכולים להניח את עלי הפוטפורי בתוך כלי פתוח או לקשור אותם בתוך שק רשת שיאפשר לאוויר הטרי מהפוטפורי להתפשט אל כל חדר האמבטיה.