התקנת מקלחון

//התקנת מקלחון

החשיבות של התקנת מקלחון בצורה מקצועית

אתם מודעים לכך שהפתרון המוביל והטוב ביותר לחדר הרחצה שלכם, הוא כמובן המקלחון מזכוכית. עם זאת, אתם שואלים את עצמכם כמובן, מהי הדרך הכי טובה להתקין אותו? האם להתקין אותו בעצמכם, או לפנות לגורם מקצועי? חשוב מאד להבין, כי לצוות המקצועי של חברת  PosTool מקלחונים, יש את היכולת לספק לכם שירות מעולה של התקנת מקלחון, וזאת כמובן לצד המקלחון עצמו שאנו מייצרים, ומכורים לכם במחירים נוחים מאד, תוך מתן אחריות מלאה והקפדה על ייצור איכותי מאד.

אתם כמובן תוהים, האם אי אפשר להתקין בעצמכם את המקלחון? התשובה היא שזה אפשרי, אבל אם אין לכם ניסיון קודם בעבודה עם מקלחונים, ראוי להשאיר זאת לידיים המקצועיות שלנו – אנו מבטיחים לכם שמחיר ההתקנה איננו גבוה, והתמורה היא עצומה – כי ההתקנה שלנו תאפשר לכם למצות את המקלחון בצורה הטובה ביותר שאפשר להעלות על הדעת. לנוחיותכם, נפרט לכם את שלבי ההתקנה כפי שאנו מבצעים אותם.

כיצד הצוות של  PosTool מקלחונים מתקין את המקלחון?

  • התקנת המסילות – בשלב הראשון של התקנת מקלחון, אנו מתחילים בעצם בהתקנה של המסילות. אנו מכינים את המסילות למקלחונים שלנו מאלומיניום, בטכניקה ייחודית. הרעיון הוא שהמסילות הללו יהיו לרוב סמויות מן העין. מדוע? משום שכך אנו יכולים להבטיח שהזכוכית תהיה הרבה יותר בולטת, בעיצוב הנקי והיוקרתי שלה. לכן, אנו מקפידים על התקנת המסילות בצורה מיוחדת כך שהן יהיו סמויות בחלקן. את המסילות אנו מתקינים בזהירות, כדי לא לעשות חורים מיותרים בקיר של חדר הרחצה.
  • התקנת הקירות – השלב הבא של התקנת מקלחון הוא ההתקנה של הקירות הקבועים. אלו הם בעצם לוחות הזכוכית אשר לא יזוזו ממקומם בשום שלב. יש לשים לב שאם מדובר על התקנה של מקלחוני הזזה, שמורכבים אך ורק מלוחות זכוכית שיזוזו, כמובן שיש לדלג על שלב זה בהתאם. במקלחונים אחרים – יש כאמור קירות זכוכית מקובעים שאינם זזים ממקומם. הלוחות של הזכוכית מותקנים כך, שהם יהיו אטומים לחלוטין. הדבר בא למנוע מצב שבו מים יצאו ויזלגו דרך קירות הזכוכית וכך ייווצר רטיבות או שהרצפה תהפוך לחלקלקה. אנו עושים זאת עם אוטמים מיוחדים, שגם אינם נראים, כדי לשמור על המראה המבריק של המקלחון.
  • התקנת דלתות המקלחון – בשלב האחרון של התקנת מקלחון, אנו מתקינים את הלוחות אשר יזוזו, כלומר – את דלתות של המקלחון. בטרם ההתקנה, אנו מחברים ללוחות הללו כמובן גלגלים אשר יאפשרו את התזוזה שלהם על גבי הציר שנקבע – או שאנו כמובן מתקינים את הציר לדלת עבורם, במידה וזו דלת שנפתחת בזווית פנימה או כלפי חוץ. גם לדלתות הללו אנו מתקינים שכבות איטום כמובן.

העבודה הטובה ביותר שתוכלו למצוא

אתם לא רק תמצאו אצלנו את המקלחונים הטובים ביותר – אלא גם את שירותי ההתקנה המובילים למקלחונים מכל סוג – צרו קשר עוד עכשיו עם PosTool מקלחונים, ותיהנו ממוצר מעולה!

2018-01-16T13:14:32+00:00 מקלחונים|