מקלחונים לפי מידה

מקלחונים לפי מידה

המידה של המקלחונים קובעת במידה רבה את אופי השילוב שלהם בחלל חדר האמבטיה. שילוב אידיאלי של מקלחונים בבית דורש איסוף מדויק של מידות, לרבות התחשבות במקום פנוי, אופן פתיחת הדלתות, עיטורים וקרניזים ועוד. כתוצאה מכך, בשנים האחרונות החלו חברות מקצועיות להציע מקלחונים לפי מידה.

היתרון של מקלחונים אלו בא לידי ביטוי בהתאמה אידיאלית לצרכי הלקוח. בשלב הראשון נקבעת פגישת ייעוץ של נציגי החברה עם הלקוח, מוגדרת מסגרת תקציב ומועלות דרישות מיוחדות. בשלב השני עוברת החברה לשלבי הייצור. הלקוח מעורב בשלבים הללו והוא רשאי להביע דעה או לבצע שינויים, אך תהליך בקרת האיכות מבוצע על ידי אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

למי מתאימים מקלחונים לפי מידה?

עוד יתרון של מקלחונים לפי מידה הוא ההתאמה שלהם לקהל יעד מגוון:

א. בעלי בתים – עיקר הלקוחות הנהנים משילוב של מקלחונים בחדר האמבטיה כולל בעלי דירות ובתים פרטיים. הם יכולים להשתמש במקלחונים בתור אלמנט דקורטיבי ושימושי, להעלות את ערך הנכס ולשפר את איכות החיים באופן מיידי.

ב. מעצבי פנים – הרבה מעצבי פנים מגלים את היתרונות הדקורטיביים של מקלחונים. הם משתמשים בהם לצורך רענון המראה של החלל וניצול מקום פנוי באמבטיה.

ג. אדריכלים וקבלנים – רוב הדירות בפרויקטים החדשים מוצעים עם מקלחונים בתור ברירת מחדל. המטרה היא להעלות את רמת הבנייה ולהפוך את המקלחונים לסטנדרט מקובל. מגמה זו נפוצה בכל העולם והיא עושה את צעדיה במהירות גם לישראל.

אין ספק לגבי האטרקטיביות של מקלחונים לפי מידה. מה שהיה בעבר נחלתם של בעלי הממון בלבד הפך עם הזמן לדרישה לגיטימית, מבוקשת ושכיחה. הלקוחות מבינים את היתרונות של התאמת מידות ויודעים כיצד לנצל אותם. בנוסף, יש לקחת בחשבון את העלייה המשמעותית במחירי הדירות והנדל"ן. כל לקוח המשפץ דירה קיימת או רוכש בית חדש יודע שעליו לשים לב גם לפרטים הקטנים. מהבחינה הזו, המידות של המקלחון הן לא פריבילגיה אלא חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים. זו הסיבה העיקרית להצלחה של מקלחונים לפי מידה בארץ ובעולם.