אמבטיונים

מהם אמבטיונים ולמה הם משמשים?

מבין המגוון הרחב של פתרונות הרחצה האפשריים, אין ספק שהאמבטיונים מסמנים שיא מסוים, ואנו נראה כיצד הם הולכים ומתרבים בשנים הקרובות. אמבטיונים עושים שימוש בפלטפורמה המוכרת של האמבטיות, אשר משדרגים אותה לאין ערוך. באמבטיה הרגילה, היה אפשר להשתמש אך ורק בישיבה, או שהחלופה הייתה להתקין את וילון האמבטיה המוכר, שאיכותו ויופיו היו מוטלים מאד בספק. האמבטיונים לעומת את, עושים שימשו בדלתות מיוחדות מזכוכית מחוסמת ואיכותית, בכדי לתחום את השטח – וכך ליצור אמבטיונים שראויים גם לשימוש בתור מקלחות. כך בעצם, נוצר השילוב המיוחד.

כל השימושים באמבטיונים

  • טבילה באמבט – אין ספק שהאמבטיונים יכולים לשמש אותנו לטובת רחצה אמבט, ממש כפי שכל אחד ואחת מאתנו נהנים מעת לעת להתפנק, או אף התרגלו להתרחץ כך. אפשר ליהנות מכל היתרון של האמבטיון שלכם, לסגור את הפקק, ולהכין לעצמכם אמבט חם, נעים ומפנק.
  • רחצה במקלחת – הצד השני של המטבע, הוא שהאמבטיונים יכולים לשמש גם בתור מקלחונים לכל דבר ועניין. ניתן להציב באמבטיונים משטחים מיוחדים למניעת החלקה, וכך אתם תוכלו לעמוד בתוכם בקלות, וליהנות מרחצה מהירה ונוחה. מאחר שעל הבסיס של אמבטיונים מותקנת דלת זכוכית שניתנת לסגירה ולאיטום מוחלט, אין חשש מכך שמים יזלגו מחוץ לשטח האמבטיון.
  • רחצת ילדים – האמבטיונים נמצאים כיום בשימוש נרחב במשפחות אשר מבקשות לחסוך בפתרונות הרחצה. בתוך האמבטיון אפשר כמובן להתקין מתקני ישיבה מיוחדים עבור ילדים קטנים, או לתת להם לשבת באופן עצמאי, כאשר אתם יכולים לקלח אותם. כשאתם תשתמשו באמבטיונים, תוכלו לעשות זאת כאמור בצורת המקלחון או האמבט לבחירתכם.
  • רחצת מבוגרים – גם אנשים מבוגרים במיוחד, נהנים מהיתרונות של אמבטיונים. בתוך האמבטיונים ניתן גם להציב מתקני ישיבה עם ידיות אחיזה נוחות. כך מבוגרים שמתקשים בעמידה, יכולים לשבת בנינוחות באמבטיון ולהתרחץ.

פתרון מושלם לכולם

קל לראות כיצד האמבטיונים מהווים פתרון מעולה ומקיף עבור כל האוכלוסיה – צעירים ומבוגרים, גברים ונשים, חובבי האמבטיה או חובבי המקלחת – כולם נהנים מהיתרונות של האמבטיונים!

2018-01-16T12:44:49+00:00 אמבטיון, אמבטיונים|