אמבטיון

כשמגיעים למלאכה המורכבת של עיצוב הבית, השמיים הם הגבול, במיוחד כשמדובר בחדר האמבטיה של הבית שלכם. בחירת אמבטיון לחדר האמבטיה היא לא בחירה רגילה, למעשה היא בחירה ייחודית ויוצאת מן הכלל המאפשרת לכם משחק רחב יותר עם אפשרויות העיצוב של הבית שלכם. במאמר הבא נדבר על הסיבות להתקנת אמבטיון ולא אמבטיה, על העיצובים המתאפשרים בזכות התקנה זו בחדר המקלחת, ועל החשיבות שבבחירה נכונה באמבטיון שתתקינו, בהתאמה מלאה לעיצוב הקיים והנוכחי של חדר האמבטיה שלכם.

מדוע להתקין אמבטיון ולא אמבטיה?

רבים החושבים על התקנת אמבטיון, שואלים את עצמם: אם כבר התחלנו במלאכת השיפוץ של חדר האמבטיה, האם חייבים להתקין אמבטיה שלמה? התשובה היא לא תמיד, בגלל שתי סיבות מרכזיות: הראשונה היא שלפעמים אין מספיק מקום בחדר האמבטיה בכדי להתקין אמבטיה שלמה, והשנייה היא שלפעמים התקנת אמבטיון נעשית למטרות עיצוביות בלבד, ולא במטרה לשמש כמקום פרקטי ושימושי לרחצה. כאשר אין מספיק מקום בחדר האמבטיה שלכם, ואתם לא רוצים להסתפק במקלחון פשוט, כל שעליכם לעשות הוא להתקין אמבטיון, שהוא מעין אמבטיה קטנה שמסביבה זכוכית והפתרון הושלם.

אילו עיצובים קיימים לאמבטיונים?

הדבר היפה באמבטיון הוא שמדובר בפריט עיצובי יוצא מן השגרה והכלל. מדובר באמבטיה קטנה, בעלת צורות ועיצובים ייחודיים. בגלל האופי הייחודי שלה, השמיים הם הגבול מבחינת עיצוב האמבטיה עצמה. אמבטיון יכול להיות מעוצב בכל מיני צבעים וצורות, בכל מיני גדלים ואפשרויות הצבה, ובכך להשלים את המראה המיוחד של חדר האמבטיה שלכם לחדר מעוצב ומיוחד, ממש לפי ראות עיניכם וכמו שחזיתם בדמיונכם. אתם מוזמנים להתרשם מהקטלוג הייחודי שלנו ולבחור לכם את האמבטיון המושלם עבורכם. אנו מבצעים עבודות עיצוב, ייצור והתקנה של אמבטיונים בבתים פרטיים ובמוסדות, ובמהלך שנות פעילותנו צברנו שפע מרשים של אפשרויות התקנה שיכולות להגיע אליכם עד הבית.

בחירת אמבטיון בצורה שמתאימה לעיצוב הקיים של חדר האמבטיה שלכם

בחירת אמבטיון יכולה להיעשות בשתי דרכים – בדרך שמתאימה לעיצוב הקיים של חדר האמבטיה שלכם ובדרך שלא מתאימה לו כלל. אם אתם חושבים שיש לכם טעם עיצובי, אך בעצם אין לכם, כדאי שתתייעצו עם חברים שמבינים בעיצוב לפני בחירת האמבטיון. מדובר לא רק בבחירת האמבטיון עצמו, אלא גם בצבע שלו ובמקלחונים שיתלוו אליו, ולכן ישנם מאפיינים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר אתם עושים את הבחירה הזו. אתם יכולים גם לפנות לנציגי השירות והעיצוב שלנו, שישמחו להתאים לכם את האמבטיון המושלם לחדר האמבטיה והמקלחת שלכם. נציגי השירות שלנו מבינים בעיצוב, וישמחו לעזור לכם בכל בקשה או שאלה.