אגנית למקלחון

על החשיבות של אגנית למקלחון שלכם

אם החלטתם שאתם מעוניינים להתקין מקלחון בבית שלכם, הרי שאתם מקבלים החלטה מצוינת, שתטיב מאד אתכם. עם זאת, עליכם לקחת בחשבון כמובן, את כל היבטים השונים של התקנת המקלחון. רבים מהאנשים שפונים לחברה שלנו, חברת PosTool מקלחונים , כמובן מתלהבים מאד מלוחות הזכוכית היוקרתיים שאנו מייצרים למקלחונים, ולא בכדי, יש לציין. עם זאת, חשוב לנו להדגיש לכלל הלקוחות שלנו, שמעבר לבחירה בלוחות הזכוכית, החשובים לכשעצמם, הרי שיש עוד מרכיב במקלחונים, שחובה לשים לב אליו – וזוהי האגנית. מה בעצם התפקיד של אגנית למקלחון, איך היא נראית, ולמה חשוב כל כך להתקין אותה ולא כדאי לוותר עליה?

הבסיס לכל מקלחון מוצלח

  • כיצד נראית האגנית? – העיצוב של אגנית למקלחון הוא לרוב אחיד – מדובר על משטח מרובע, שעשוי מחרס או מחומר אקרילי, והוא בעצם משמש בתור הרצפה של המקלחון. היא כוללת משטח שעליו אפשר לעמוד, וכמובן חור ניקוז, שמתחבר לחור הניקוז שבתוך חדר הרחצה עצמו, ומשם לצנרת. המשטח עצמו הוא משטח עילי – כלומר, הוא מותקן על הריצוף של חדר הרחצה עצמו, ותחום היטב בתוך המקלחון.
  • מה התפקיד של האגנית? – התפקיד של אגנית למקלחון הוא חשוב מאד. בראש ובראשונה, היא מהווה משטח בטוח יותר שאפשר לעמוד עליו. יש לזכור כי משטח רגיל שקיים בחדר הרחצה שלכם, לא בהכרח ערוך לכך שאתם תעמדו עליו לאורך זמן, ותמיד ישנה סכנת ההחלקה. האגנית עשויה מחומרים, ומעוצבת כך, שיהיה ניתן לעמוד עליה בצורה בטוחה לחלוטין, ולא תהיה סכנת החלקה. מעבר לכך, באמצעות ההתקנה של האגנית, אפשר להיות בטוחים שהמים ינוקזו פנימה לתוך הצנרת. מדוע? משום שבעוד שהריצוף הרגיל לא תמיד בהכרח עם השיפוע המתאים, והניקוז בו הוא לא בהכרח נוח, הרי שבמקרה של האגנית המצב הוא אחר. האגנית מעוצבת כך שהיא תותאם במיוחד לזליגת המים פנימה לתוך הצנרת. כמובן שאפשר ליצור קשר עם חברת PosTool מקלחונים , ואנו נשמח לספק אגנית למקלחון שלכם שתתאים עבור חדר הרחצה באופן אישי, כדי שהיא תספק לכם את הפתרון המושלם לניקוז המים.
  • באיזה גובה היא מותקנת? – האגניות הן גם משטח מגביה, ועולה השאלה עד כמה הן צריכות להיות גבוהות. האגניות לא צריכות להיות כמובן גבוהות מידי, בכדי שיהיה נוח לעלות עליהן, מבלי שחוששים ליפול. בחברת PosTool מקלחונים, אנחנו נשמח לתכנן עוברכם את האגנית בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם.
  • האם יש אגניות מיוחדות? – בהחלט כן! ציינו שהאגניות מגיעות בצורה מרובעת, אבל כמובן שאצל החברה שלנו, אפשר להזמין גם אגניות בצורות אחרות – אם אתם מזמינים מאתנו למשל, מקלחון גדול, ובעצם יש שפע של התאמות אפשריות.

דואגים עבורכם לכל פרט

קל לראות איך בחברת PosTool מקלחונים , אנו דואגים לכל פרט בתהליך. אנו מספקים לכם את המקלחונים עם לוחות הזכוכית והאגניות הטובות והאיכותיות ביותר – באחריות!